Sapņi

Esmu lasījis dažas grāmatas. Tai skaitā ir bijušas arī Paulu Koelju grāmatas. Tajās bija apgalvots, ka sapņi piepildās. Vēl esmu lasījis, ka ir vērts pierakstīt sapņus. Tad nu to arī darīšu.

– Uzaicināt uz interviju Vairu, Gunti un Andri un papļāpāt par ergonomiku Rīgas pilī.

– Uzaicināt uz interviju modes zinātājus un bīskapu un apspriest, kādas jaunas modes tendeces ievēro dažādu konfesiju pārsāvji. Kuri konservatīvāki, kuri pielaidīgāki, kas jauns, kas mainījies.

– Noklausījos radio Naba rīta raidījumu, kurā vadītāji apsprieda Guntara Rača tekstus un analizēja laiku un telpu un laiktelpu, ko tad īsti Guntars gribējis pateikt. Tātad uzaicināt Guntaru Raču uz interviju apspriest laiktelpu, kā viņš to skatās un kā to apraksta.

– Noklausījos sen atpakaļ raidījumu pa Lavijas Radio, kurā 3 eksperti, neviens no tiem Emsis, apsrieda, ko tad Indulis Emsis domāja, teikdams par metaforu par “Kaķi un peli”, kurā viņš pats nonācis peles lomā. Tad nu izveidot interviju ar Induli, lai beidzot atrisinātu šo mistēriju – ko tad ar to viņš bija domājis vairākus gadus atpakaļ.

– Uzaicināt Tālivaldi Tālbergu, Latvijas Kristīgā radio direktoru, uz interviju, kurā viņš varētu apmācīt un demonstrēt, kā garīgi var sagraut akmeņus. Studijā noteikti būs pāris akmeņu paraugi, kuri pirms tam tiks iesvētīti pie neopagāniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *